www.centralcar.hu


Figyelem! A vélemények nem feltétlen valós vásárlásokon alapulnak, melyeket a pontszám kiszámításánál nem veszünk figyelembe!
Valós megrendelésen alapuló vélemény.
Ezen vélemények esetében nem bizonyítható, hogy az valós vásárláson alapulna.
Nézd meg a www.centralcar.hu legnépszerűbb termékeit!

Én ablak törlő lapátot rendeltem, segítőkészek voltak, és hamar megkaptam, korrekt üzlet! Csak ajánlani tudom! Köszönöm! 😊

Kedves Károsultak, Szervezek egy kampányt a centralcar ellen, aki csatlakozna az itt is jelezheti.
Mivel láthatóan, nem először, nem teljesíti a fogyasztóvédelmi kötelezettségeit: a 14napos elállási szándék, figyelembe vételét. Természetesen az illetékes hatóságok bevonásával.

További infó;
10nap után jeleztem, hogy nem jó alkatrészt küldtek.
A pénzt nem utalták vissza, sem nem cseréltél ki a nem jö alkatrészt.
Senkinek Nem ajánlom!!!

Nem tisztelik a vásárlók jogait.
Pénzt nem utalnak vissza, miután, téves áru küldés történt.

Üdvözletem! Rácz György vagyok a történetem a következő rendeltem egy kettőstömegű lendkeréket a Centralcar.hu - tól ami rendben megérkezet szakszerű beszerelés után (autószerviz) 40 50 km után fémes hang jött a motortérből kiszerteltettem a kettőstömegű lendkereket visszaküldtem bevizsgálásra került azt állapitották meg hogy nem jól lett beszerelve! Nem értem ha nem jól lett beszerelve miért nem volt gond 40-50km-ig Elküldték bevizsgállásra de egy hivatalos jegyzőkönnyvet nem tudtak mutatni csak fénymásolt papirokat ami nem hivatalos szakvélemény! Ezt a kettőstömegű gyártója állitotta ki hogy megfelelő nincs semmi gond a kettőstömegű lendkerékkel beszerelési hiba. Teszem hozzá ez a vizsgálat 2hónapig tartott amikor visszaküldtem a kettőstömegűt bevizsgálásra rendeltem tőlük egy másikat mert ugye állt az autó nem tudtuk használni erre fel megérkezik a másik kettőstömegű kuplung szett egy doboz ami fekete fóliával volt bevonva kifizettem átvettem elvittem a szervizbe a fekete fólia eltávolítása után ez a látvány fogadott minket mellékelem a fotót azonnal jeleztem a Centralcar.hu visszacsomagolom és visszaküldöm így is történt.. Pár napra rá jelzik nem adják vissza a pénzem mert egy alkatrész el van törve benne én úgy küldtem vissza abban a csomagban amiben ők küldték azzal vádolnak hogy helytelenül csomagoltam. Könyörgöm kaptam egy csomagot amit átvétel után jeleztem hogy sérült visszküldöm és nem hajlandóak visszafizetni a pénzem se az első se a második kuplungkészlet árát amit rendeltem tőlük.. Egy olyan "szakvélemény" el takaróznak amit a gyártója saját maga állitott ki Ami nem hivatalos jegyzőkönny.. Közel 400.000ft - om van náluk! Hozzáteszem ugyanaz a szerviv beszerelt pár nap után egy Unixba vásárolt kettőstömegűt hibátlan az autó teszi a dolgát..Tudomásomra jutott hogy a DPD Futárszolgálatot megtévesztették beszéltünk telelefonon és élhetek a Centralcar.hu val szemben kártérítési igénnyel
Kérem legyenek szívesek felülvizsgálni ezt a helyzetet nagyon elkeseredtem elvették a pénzem.. Köszönöm szépen előre is
Üdvözlettel Rácz György

Febi Bilstein csomagolásban Ina termékeket küldtek, ráadásul az egyik termek még típus azonos sem volt.

Üdv.
M2104115 rendeléshez kérem rakjanak még hozzá 4db denso IK20TT GYÚJTÓGYERTYát. Köszönöm
Üdv.
M2104115 a rendelésem meg érkezett de a 4 db DENSOIK20TT GYÚJTÓGYERTYA nem volt egyik csomagban sem. Az összes dobozt át néztem. A számlán 12000ft 4 db gyertya kifizetve!
Köszönöm
Üdv.
M2104304 ehhez a rendeléshez rakják hozzá.
Köszönöm
Amit küldtek castrol olaj még az sem stimmel! Castrol GTX Ultraclean A3/B4 10W-40 4L
1 × Castrol GTX Ultraclean A3/B4 10W-40 1L
Castrol 10w-40 magnatec érkezett mind kettő helyett
Semmilyen válasz nem érkezett ezekre a panaszokra. Telefonon elérhetetlen a cég.
Mielőtt kifizeti bárki is tételesen nézze át a megrendelt alkatrészeket!

Egy hibásan beanozositótt féktárcsa vissza küldése után azt próbálták előadni hogy levólt verve a tárcsa széle!!!
Én csomagoltam ki és ahogy láttam hogy nem a megfelelő
rögtön vissza is !!! Hogy is verődött le vajon !!! Sehogy !!
Lehúzás a cég senkinek nem ajánlom !!!

Lassan egy hónapja,hogy egy téves (vízpumpa) vásárlást végeztem a Centralcar cégnél ,a megrendelt szerkezet nem volt jó kocsimra. Másnap visszaküldtem a GLS-el a szerz.-ben foglaltak szerint Azóta többszöri felszólításaimra is semmi jele a pénz visszatérítésének.Várok még 10-napig, aztán feljelentést teszek még a rendőrségen IS. Egyszerűen felháborító!

A mai napon -1,5 hónap után- visszautalták a visszaküldött teleszkópok árát. Természetesen- miért is lenne tisztességes-a szerződéstől eltérően szállítási költség nélkül. Itt a szerződés vonatkozó szövege:
3. A kereskedő késedelem nélkül visszatéríti a fogyasztó által megfizetett teljes összeget, beleértve adott esetben a szállítás költségeit is, amikor értesül a fogyasztó azon döntéséről, hogy eláll a szerződéstől. A kereskedő a visszatérítést a fogyasztó által az eredeti ügylet során igénybe vett fizetési móddal megegyező módon hajtja végre, kivéve, ha az ettől való eltérésbe a fogyasztó kifejezetten beleegyezik, és amennyiben a fogyasztót az ezen visszatérítésből adódóan semmilyen díj nem terheli.
Továbbra sem ajánlom a cégtől avásárlást!

Rendeltem 2db MAXGEAR 12-0136 tip. gázrúgót (csomagtér teleszkóp) .2020.12.22-én meg is érkezett.
Kibontás és felszerelés után kiderült, hogy a csomagtér ajtót nem lehet lecsukni, mert a teleszkópok hosszabbak.
Azonnal megítram a problémát, és elálltam a szerződéstől. A teleszkópokat visszaküldtem és kértem -az általános szerződési feltételek szerinti- vételár visszautalását.
Nos azóta semilyen formában nem lehet Őket elérni.( telefon, email).Fizetési felszólítást küldtem 20021.02.02-án, azóta sm jelentkeztek. Mindenkit Óvok a vásárlástól!

30eFt feletti csomagban rendeltem autóalkatrészeket és nagyon hamar megérkezett a csomag. Számtalanszor rendeltem már weben, és - tekintettel a kiszállítók érdekére, hogy ne várakoztassam meg őket - a csomagokat csak távozásuk után, a lakásban szoktam kibontani. Így volt ez most is. Sajnálattal észleltem, hogy egy 5eFt feletti motorolaj hiányzik a csomagból. Telefonon elérhetetlenek. Küldtem fotókkal alátámasztott emailt, nem reagáltak. A követelésem örökéletű, mivel a megrendelt termékek mind nem is fértek volna el a csomagban. A leszállított termékek egyébként kifogástalanok. Néztem a céget, valami földúton van Szlovákiában a központ, a Google Maps nem ad utcaképet... Lehet, hogy egyszerű tévedés volt, mert volt a szállított termékek között egy spéci téli szélvédőmosó is nagy kannában, ami kelthette egy kezdőben motorolaj benyomását, de amíg nem orvosolják a hiányt, nem javaslom senkinek a vásárlást a cégtől.

Ajánlom!
16:30 óráig történő megrendelés esetében a kiszállításra 24 órán belül kerül sor.
3-5% kedvezmény a következő vásárlásra!
Rendelés 29999 Ft-tól - INGYENES kiszállítás!
Üzletek
-
04001
Košice,
Poštová 10
Telefon: +36 70 228 944 6Nyitva tartás: Hé–Pé: 08:00–17:00Megközelíthetőség: 48.72290 21.25209
- Interneten keresztül
- E-mailen keresztül
- Telefonon
- A vásárló adatai mindig titkosak
- Vásárló adatainak titkos kezelése kérés alapján
- Ügyfélszolgálat
- A webáruház kereshető
- Garantált biztonság
- Futárszolgálat
- Pick pack pont
- Bankkártyás fizetés
- EuroCard / Mastercard
- Visa
- Fizetés banki átutalással
- Fizetés utánvéttel
- Készpénzes fizetés